Laweta Wrocław

Laweta Wrocław oferuję transport samochodów po awarii lub wypadku na terenie Wrocławia i okolic. Dzięki nowoczesnej lawecie możemy do minimum ograniczyć koszty i dlatego jesteśmy w stanie zaoferować niskie stawki na pomoc drogową we Wrocławiu. Przewóz samochodów wyceniamy indywidualnie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztować Cię laweta zadzwoń, nr znajduje się w zakładce Kontakt. Dla komfortu klientów nie wynajmujemy lawety bez wykwalifikowanego kierowcy. Wynajem lawety jest możliwy tylko z kierowcą ponieważ jest to osoba dużym doświadczenie w pracy co minimalizuje błędy w zabezpieczeniach pojazdu na lawecie i transporcie na podany adres.

 


Laweta Wrocław | Szybka Pomoc

Laweta We Wrocławiu, Oferuje błyskawiczny transport pojazdów na terenie Wrocławia.

Dziękuj za skorzystanie oferty firmy Laweta Wrocław. Prawdopodobnie szukasz usług lawety we Wrocławiu – dobrze trafiłeś ponieważ oferujemy najlepsze ceny za pomoc drogową w okolicy. Firma laweta Wrocław wie jak stresująca jest sytuacja kiedy samochód stanie na środku skrzyżowania we Wrocławiu lub na autostradzie A4 w okolicy Wrocławia. Laweta Wrocław jest dostępna przez 7 dni w tygodniu przez 24h godziny na dobę. Błyskawicznie obsługujemy rejon Wrocławia i okolic ponieważ baza lawety znajduję się przy węźle autostradowym Wrocław stadion(A8) mamy znakomity dojazd do autostrady a4, drogi ekspresowej s5 i drogi ekspresowe s8. Korzystając z naszych usług twój samochód zostanie odstawiony do warsztatu w możliwie krótkim czasie. Zobacz co trzeba zrobić po kolizji, wypadku lub awarii twojego samochodu. Zajrzyj do galerii ze zdjęciami i zobacz naszą nowoczesną lawetę.

W ciągu miesiąca pomagamy kilkudziesięciu kierowcom których samochody się popsuły we Wrocławiu i okolicach. Znajomość Wrocławia pozwala nam na błyskawiczny dojazd lawetą do uszkodzonego samochodu o każdej porze dnia czy nocy. Korzystając z naszej lawety twój samochód jest ubezpieczony na czas przejazdu lawetą. Obsługa lawety jest doskonale wyszkolona. Naszym priorytetem jest jest twoje bezpieczeństwo oraz zadowolenie z usług.

Dzięki nowoczesnej lawecie możemy do minimum ograniczyć koszty, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować niskie stawki na pomoc drogową we Wrocławiu. Przewóz samochodów wyceniamy indywidualnie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztować Cię laweta zadzwoń, nr znajduje się w zakładce Kontakt.

 

Transport Samochodów Osobowych | Laweta Wrocław

Przewóz pojazdów na terenie Wrocławia i Okolic

Cennik Laweta Wrocław

Przeowże samochody w atrakcyjnych cenach, ceny ustalam pod konkretne zlecenie..

Jak Zachować się po wypadku lub stłuczce

Przeowże samochody w atrakcyjnych cenach, ceny ustalam pod konkretne zlecenie..

Co zrobić po wypadku samochodowym

Przewoże samochody w atrakcyjnych cenach, ceny ustalam pod konkretne zlecenie..

Oświadczenie o zdarzeniu drogowym

Wzór dokumentu potrzebnego po wypadku lub stłuczce

Po zdarzeniu drogowym w którym nikt nie ucierpiał warto sporządzić oświadczenie o zdarzeniu, uniwersalny wzór załączam tu. Lepiej być przygotowanym na wypadek kolizji lub wypadku drogowego. 

Rejon w którym oferujemy usługi

Działamy na terenie Wrocławia i okolic, ale nie odmówimy pomocy przyjezdnym do miasta.

Po zdarzeniu drogowym w którym nikt nie ucierpiał warto sporządzić oświadczenie o zdarzeniu, uniwersalny wzór załączam tu. Lepiej być przygotowanym na wypadek kolizji lub wypadku drogowego.