Awaria samochodu we Wrocławiu ? Zadzwoń po laweta Wrocław profesjonalną firmę świadczącą usługi we Wrocławiu i okolicach.

Tel. 530-603-712

Prawdopodobnie szukasz usług lawety we Wrocławiu – dobrze trafiłeś ponieważ oferujemy najlepsze ceny za pomoc drogową w okolicy. Firma laweta Wrocław wie jak stresująca jest sytuacja kiedy samochód stanie na środku skrzyżowania we Wrocławiu lub na autostradzie A4 w okolicy Wrocławia. Laweta Wrocław jest dostępna przez 7 dni w tygodniu przez 24h godziny na dobę. Błyskawicznie obsługujemy rejon Wrocławia i okolic ponieważ baza lawety znajduję się przy węźle autostradowym Wrocław Stadion(A8) Mamy znakomity dojazd do autostrady a4, drogi ekspresowej s5 i drogi ekspresowe s8. Korzystając z naszych usług twój samochód zostanie odstawiony do warsztatu w możliwie krótkim czasie dlatego Zobacz co trzeba zrobić po kolizji, wypadku lub awarii twojego samochodu Zajrzyj do galerii ze zdjęciami i zobacz naszą nowoczesną lawetę.

Zdjęcie Laweta Wrocław

Laweta Wrocław
Komfortowa Laweta Wrocław

O firmie – Laweta Wrocław

W ciągu miesiąca pomagamy kilkudziesięciu kierowcom których samochody się popsuły we Wrocławiu i okolicach. Znajomość Wrocławia pozwala nam na błyskawiczny dojazd lawetą do uszkodzonego samochodu o każdej porze dnia czy nocy. Korzystając z naszej lawety twój samochód jest ubezpieczony na czas przejazdu lawetą. Obsługa lawety jest doskonale wyszkolona. Naszym priorytetem jest jest twoje bezpieczeństwo oraz zadowolenie z usług.

Jaka jest cena za lawetę ?

Dzięki nowoczesnej lawecie możemy do minimum ograniczyć koszty, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować niskie stawki na pomoc drogową we Wrocławiu. Przewóz samochodów wyceniamy indywidualnie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć ile będzie kosztować Cię laweta zadzwoń, nr znajduje się w zakładce Kontakt.

Bezpieczeństwo podczas oczekiwania na lawetę.

Pamiętaj żeby zadbać o swoje oraz innych użytkowników drogi bezpieczeństwo podczas oczekiwania na lawetę po wypadku, kolizji lub w czasie awarii. Na autostradzie czy drodze ekspresowej zachowaj szczególną ostrożność ponieważ istnieje duże ryzyko najechania na twój uszkodzony samochód, załóż kamizelkę, wystaw trójkąt ostrzegawczy i czekaj na przyjazd lawety lub pomocy drogowej za barierami energochłonnymi kilkanaście metrów od samochodu. W razie osób poszkodowanych wezwij służby medyczne i porządkowe. Na koniec polecam przeczytać garść przydatnych informacji.

Wynajem lawety bez kierowcy -czy możliwy ?

Dla komfortu klientów nie wynajmujemy lawety bez wykwalifikowanego kierowcy. Wynajem lawety jest możliwy tylko z kierowcą ponieważ jest to osoba dużym doświadczenie w pracy co minimalizuje błędy w zabezpieczeniach pojazdu na lawecie.

Jak mogę zapłacić za laweta Wrocław?

Jeżeli podczas pechowego wyjazdu na wakacje lub do pracy popsuł Ci się samochód i akurat nie masz przy sobie gotówki to zawsze możesz zapłacić szybkim przelewem lub możemy podjechać lawetą do najbliższego bankomatu lub banku w celu wypłacenia gotówki.

Laweta Wrocław

Marki pojazdów.

1.VW Golf 4, Skoda Octavia, Bora, Audi A3, TT.
2. Audi A4 B6, Audi A4 B7
3.Alfa Romeo.
4.Ford Fiesta
5.Toyota Yaris